281. Hanna JASNORZEWSKA

1,500.00

MARTWA NATURA – BARWY JESIENI
Olej, płotno; 62 x 87 cm
Sygnowany p.d.: H. Jasnorzewska

171 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego

14 kwiecień 2018 | sobota, godz: 17:00

Cena wywoławcza 1500

Estymacja 3000 – 3500

Hanna JASNORZEWSKA

ur. 1963

Ukończyła (1988) Wydział Malarstwa warszawskiej ASP w pracowni Jacka Sienickiego. Trudno o malarstwo mocniej przepełnione nieuchwytną polskością, subtelną i miękką. Niesłychanie wrażliwą na subtelne odcienie i barwy.