4A. MAKI, ok. 1930

800.00

MALARZ KRAKOWSKI
Olej, tektura, 46 x 57 cm
Sygnowany p.d. nieczytelnie

Cena wywoławcza 800

Estymacja 1000 – 1200

Na odwrocie stempel składu przyborów malarskich Róży Aleksandrowicz w Krakowie

170 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego

10 marzec 2018 | sobota, godz: 17:00