800.00 zł
MALARZ KRAKOWSKI
Olej, tektura, 46 x 57 cm
Sygnowany p.d. nieczytelnie
Cena wywoławcza 800
Estymacja 1000 – 1200
Na odwrocie stempel składu przyborów malarskich Róży Aleksandrowicz w Krakowie