145. LASKA, Związek Radziecki, Odessa, po 1927

1,000.00

Drewno toczone, główka srebrna, próba 875, złocona, inkrustowana turkusami, dł. 89 cm
Puncowanie: 875, głowa w lewo, χ

Cena wywoławcza 800

Estymacja 1000 – 1200

170 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego

10 marzec 2018 | sobota, godz: 17:00