440. Jarosław WOJTKOWIAK

700.00

STARY MŁYN
Olej, płótno; 74 x 100 cm
Sygnowany l.d.: J. Wojtkowiak

170 Aukcja malarstwa i rzemiosła artystycznego

10 marzec 2018 | sobota, godz: 17:00

Cena wywoławcza 700

Estymacja 1500 – 1800

Jarosław WOJTKOWIAK

ur. 1952 Łódź

Uczył się w Liceum Sztuk Plastycznych w Łodzi. Od 1975 roku mieszka w Warszawie. Od lat siedemdziesiątych związany ze środowiskiem artystycznym w Kazimierzu Dolnym. Brał udział w kilkunastu wystawach zbiorowych, miał również kilkanaście wystaw indywidualnych.