IKONA, MATKA BOŻA KAZAŃSKA, Rosja, Moskwa, ok. 1880

1,725.00

Tempera, deska, okład srebrny, złocony; 18 x 14,5 cm
Puncowanie: 84, św. Jerzy, monogram złotnika CГ