1,610.00 zł
Srebro, próba 800, wewn. złocony, kość (izolatorek), waga 311 g, wys. 16 cm
Puncowanie: МЮ3; głowa z młotkiem, Δ, 800; WLR; P; w kształcie baryłki 3, głowa w chuście, K
Wyryta dedykacja Сину Виталику в день рождения от папы и мамы 20 IV 1903 г (synowi Witalikowi w dzień urodzin od taty i mamy 20.04.1903).