Dawid Osipowicz WIDHOPFF

9,440.00

SIEDZĄCA DAMA W CZARNEJ SUKN

Olej, tektura; 65 x 50 cm

Sygnowany l.d.: D.O.Widhopff

Dawid Osipowicz WIDHOPFF 1867 Odessa- 1933

Malarz, ilustrator, plakacista. Pierwsze nauki malarstwa pobierał w Odessie, potem Akademii monachijskiej i w Paryżu u Gérôme’a i Bougeureau. Przedstawiciel środowiska Ecole de Paris.