PARA SZTUĆCÓW MYŚLIWSKICH OTHELLO, Niemcy, Solingen, Anton Winger Jr, pocz. XX w.

345.00

Stal nierdzewna, poroże, dł. 28,5 i 25 cm
Puncowane: Othello, Anton Wingen Jr Solingen