Emmanuel de SANTA COLOMA

5,750.00

SZARŻA KIRASJERóW
olej, tektura; 49,5 x 60 cm
Sygnowany p.d.: Sta Coloma

Emmanuel de SANTA COLOMA 1829 Bordeaux – 1886 Paris Rzeźbiarz i malarz francuski. Autor popularnych figur jeźdźców i koni oraz obrazów, których głównym tematem jest koń.