335A. CUKIERNICA SKRZYNKOWA, Polska, Warszawa, 1921- 1931

2,000.00

Srebro, próba 3, wewnątrz złocona, waga 509 g, 8,5 x 13 x 9 cm
Na wieku wyryty monogram AL
Puncowanie: w kształcie baryłki: 3, głowa w chuście, W; monogram złotnika: SG.

Cena wywoławcza 2000

Estymacja 2500 – 2600

Aukcja 193, 27.06.2020