SZCZYPCE DO CUKRU, Francja, XIX/XX w.

387.00

Srebro, próba 1, waga 70 g, dł.15,5 cm
Puncowanie: w ośmiokącie głowa Minerwy, cecha złotnika
Wyryty monogram LM