368. SZEŚĆ FILIŻANEK, Wietnam, ok. 1970

1,200.00

Porcelana, farby naszkliwne, złocenie, srebro, próba 900 (okucie, spodeczki i łyżeczki)

waga spodków i łyżeczek 370 g, filiżanki wys. 4,8, śr. 9 cm, spodki śr. 12 cm

Puncowanie: VIET-NAM 0,900 P.L

Stan zachowania: klejone pęknięcie na jednej filiżance

Cena wywoławcza 1200

Estymacja 1500 – 1600

Aukcja 199. 30.01.2021