TRZY KIELISZKI, Gdańsk, Moritz Stumpf &Sohn i Schwäbisch Gmünd, Wilhelm Binder, k. XIX w.

460.00

Srebro, próba 800 i 835, waga 50 g, wys.42 mm

Puncowanie na dwóch: półksiężyc, korona, 800, M.ST & S.. na trzecim: 835, półksiężyc, korona, WTB

Na dwóch wyryty herb Gdańska, na trzecim głowa świni