KOBIERZEC Z MOTYWAMI ROŚLINNYMI, Bliski Wschód, 1. poł. XX w.

1,150.00

Runo – wełna, osnowa – bawełna;
189,5 x 102 cm
Stan zachowania: liczne przetarcia runa