SECESYJNE CUKIERNICA I DZBANEK, Włochy, Ascoli Piceno, pocz. XX w.

6,000.00

Srebro, próba 800

waga 914 g, wys. 9 i 15 cm

Puncowanie: A.P. 800, austriacka cecha importowa z lat 1901-1921

Stan zachowania: brak jednego izlolatorka.

Piękny zestaw w stylu włoskiej secesji: Stile Liberty.