CUKIERNICA W FORMIE WAZKI, USA, Chicago, Lebolt & Co, po 1908

805.00

Srebro, próba sterling (925), wewnątrz złocone, waga 254 g, wys. 12,5 cm
Puncowanie: lew wsparty o kartusz z literą £; STRELING; 700