SZAFKA EKSPOZYCYJNA, ok. 1930

1,380.00

Drewno świerkowe, złocenia; 58 x 42 x 11 cm
Jednodrzwiowa; drzwiczki przeszklone, wewnątrz okucia meblowe: brąz, mosiądz, część złoconych; XVIII-XIX w.