DEKORACJA ŚRODKA STOŁU (SURTOUT DE TABLE) W STYLU ROKOKOWYM, Francja, 2 poł. XIX w.

28,000.00

Brąz złocony, tafla lustrzana, na spodzie drewnianym; 16 x 98 x 65 cm
Z figurami dzików, psów i zajęcy. Co wskazuje, że obiekt przeznaczony był do pałacu myśliwskiego. Wyjątkowe, niepowtarzane dzieło. prawdziwa rzadkość na rynku sztuki.

Podobna dekoracja znajduje się w zbiorach Białego Domu.