MINIATURA ODZNAKI ZWIĄZKU INWALIDÓW WOJENNYCH RP

402.00

Brąz, złocenie, srebrzenie, emalia, 16 x 16 mm, słupek, nakretka sygnowana: W.Z.P.S. W-WA