PLAKIETA, SIEROTY WOJENNE, 1916

230.00

Brąz złocony, 37 x 20 mm
A: Kobieta z dwojgiem dzieci, napis: 1914 Jaccueline L’infortune, sygnatura Jacquis Marin 1916
Zapięcie agrafowe