281. AMFORA Z ZEGAREM, 2 poł. XIX w.

1,800.00

Brąz, czarny marmur (postument); 47 x 21 x 13,5 cm

Zegar o naciągu sprężynowych, regulatorze balansowym, tarcza miedziana, emaliowana z cyframi godzin arabskimi

Stan zachowania: spękania emalii, brak wskazówki minutowej

Pochodzenie: kolekcjoner zegarów, Warszawa

Cena wywoławcza 1800

Estymacja 2200 – 2400

Aukcja 202, 15.05.2021