CUKIERNICA SECESYJNA, Polska, Warszawa, Bracia Buch, ok. 1900

575.00

Mosiądz, miedź srebrzona, szkło; wys. 16,5, śr. 15 cm
Puncowanie: B.BUCH; 43, w trójkącie: W.M.F. WARSZAWA GALW