STOLIK POMOCNICZY W STYLU LUDWIKA FILIPA, 2 poł. XIX w.

1,380.00

Konstrukcja sosna, fornir orzech, intarsje barwienia, uchwyt i kluczyna mosiężna; 75 x 51 x 41,5 cm
Uchylny blat z lustrem dwie szufladki z przegródkami
Pochodzenie: kolekcjoner zegarów, Warszawa