STOLIK POMOCNICZY DO HERBATY, 1845 – 1855

4,130.00

Masyw sosna, fornir orzech; 58 x 55 x 46 cm

Szuflada pod uchylnym blatem, dekorowany intarsjami z masy perłowej: kwiaty

Ubytki forniru, brak zamka

Mebel w stylu późnego biedermeieru, do stawiania przed kanapą.

Pochodzenie: rezydencja Nowina Chrzanowskich w Opaczy.