V. DAMASO

5,750.00

ŻOŁNIERZE I KWIACIARKA, Francja XIX/XX w.
Olej, płótno; 54 x 65 cm
Sygnowany p.d.:V. Damaso
Na odwrocie pieczęć strasburskiej galerii sztuki.