TALERZ Z POLNYMI KWIATAMI, Śląsk, Prószków, 1769-1783

1,725.00

Fajans, farby naszkliwne, śr.24,5 cm
Sygnowany brązową farbą: DP
Stan zachowania: pęknięcie, odpryski na krawędzi