1,840.00 zł
LE SONGE D’UNE NUIT D’ÉTÉ
par William Shakespeare, illustré par Arthur Rackham, R.W.S., Paris, Hachette et cie, 1909
Francuskie tłumaczenie Snu nocy Letniej Szekspira z ilustracjami Arthura Rackhama
Oprawa twarda, płócienna, 25,5 x 19 cm; s. [8], 134, [2] + 40 barwnych ilustracji na wklejkach; liczne czarno-białe ilustracje w tekście
Przetarcia na krawędzi okładki