IKONA PODRÓŻNA, DYPTYK Z ŚWIĘTYM MICHAŁEM TWERSKIM I MATKĄ BOSKĄ TYCHWIŃSKĄ, Rosja, Moskwa, 28 Kartel, po 1908

5,175.00

Tempera, deska, okłady srebrny, próba 84, złocone, oprawa mosiężna, złocona, sukno; 6,8 x 5,7(12,2) cm
Puncowanie: 28A; Δ, głowa kobiety w kokoszniku, 84