ŚWIECZNIK NEOBAROKOWY, Niemcy, Vollgold, k. XIX w.

1,800.00

Srebro pr. 800, 245 g. wys. 21,5 cm, śr. podstawy 12 cm
Puncowanie: w okręgu V, półksiężyc, korona, 800