TALERZ, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, k. XIX w.

460.00

Metal srebrzony, śr. 26,5 cm
Puncowanie: 26; BM; w owalu wokół gwiazdki Br. HENNEBERG WARSZAWA; 1269