Charles WIENER

345.00

MEDAL, WYSTAWA POWSZECHNA W ANTWERPII, 1885
Brąz złocony, śr. 60 mm
A: głowa w prawo; wokół napis: LEOPOLD II ROI DES BELGES PROTECTEUR DE L’EXPOSITION; sygnatura: CH. WIENER BRUXELLES
R: postacie alegoryczne na tle miasta; napis: EXPOSITION UNIVERSELLE ANVERS 1885 CHARLES WIENER