CUKIERNICA, Saksonia, Weissenfels, ok. 1810

9,440.00

Srebro, próba 12 łutów, wewnątrz złocone, repusowane, waga 933 g; 17 x 21,5 x 14 cm
Puncowanie: w tarczy skrzyżowane miecze z liczbą 12 u dołu