STOLIK W STYLU BIEDERMEIER, Europa Środkowa 2 ćw. XIX w.

3,220.00

    Konstrukcja: sosna, mahoń, fornir: mahoń, intarsje; 71 x 81 x 53 cm
    Z jedna szufladką, na blacie później dodana intarsjowana szachownica