BAGNET KARABINOWY wz. 24., Polska, Warszawa, Fabryka Towarzystwa Motorów

1,200.00

Stal, drewno bukowe, dł. 384 mm

Puncowanie:na progu zewnętrznego płazu głowni wybite |Z|”PERKUN w trójkącie M; na progu wewnętrznego płazu głowni godło państwowe – orzeł w koronie, a pod nim symbol Wojska Polskiego – W.P.. Na jelcu, po jego zewnętrznej stronie numer: 34728, w okręgu 3

stan: ubytek połowy jednej z okładek rękojeści