IKONKA, ZAŚNIĘCIE MARII, Rosja, Moskwa, Aleksiej Stiepanow, 1886-1894

2,185.00

Tempera, deska; okład srebrny, pr. 84, złocony; 5,7 x 6,6 cm
Puncowanie: w prostokącie: 84, św. Jerzy walczący ze smokiem, monogram probierza A. Romanowa AP; w prostokącie monogram złotnika AC