Kufel neobarokowy

10,925.00

Niemcy, XIX/XX w.

Srebro, repusowane, częściowo złocone, próba 800, waga 1178 g, wys. 28, śr. podstawy 14,5 cm
Znakowanie: korona w trójkącie | 800

SKU: 361517 Kategoria: