Niciak

1,035.00

Drewno fornirowane, brąz na jednej nodze, prostokatny blat, z dwiema szufladami
Stan zachowania: ubytki forniru
Pochodzenie: ze zbiorów Kazimierza Dejmka.

SKU: 361364 Kategorie: ,