IKONA – ŚW. MIKOŁAJ, Rosja, XIX/XX w.

610.00

Tempera, deska; 11 x 8,5 cm
Stan zachowania: uszkodzenie przy górnej krawędzi, minimalne odpryski warstwy malarskiej.

SKU: 361067 Kategorie: ,