3,795.00 zł
Technika mieszana, deska; 90,5 x 20,5 cmStan zachowania: ubytki warstwy malarskiej. Jest to jedna z postaci z grupy Ukrzyżowania, zwykle umieszczanej na szczycie ikonostasu.