ŚW. JAN EWANGELISTA, Rosja, 2. poł. XIX w.

3,795.00

Technika mieszana, deska; 90,5 x 20,5 cm
Stan zachowania: ubytki warstwy malarskiej.
Jest to jedna z postaci z grupy Ukrzyżowania, zwykle umieszczanej na szczycie ikonostasu.

SKU: 361062 Kategorie: ,