Rosja, 2. poł. XIX w.

7,820.00

IKONA CZTEROPOLOWA

Tempera, deska;
44,5 x 39,5 cm
Stan zachowania: ślady po drewnojadach na odwrociu.
Na odwrociu jedna szponga.

SKU: 360935 Kategorie: ,