Rosja, XIX w.

3,795.00

IKONA CZTEROPOLOWA

Tempera, deska, złocenia;
35,5 x 30,5 cm
Stan zachowania: liczne ślady po drewnojadach.

SKU: 360934 Kategorie: ,