Rosja, 2. poł. XIX w.

4,140.00

IKONA ŚW. FLOR I ŁAWR

Tempera, deska, złocenia;
26,7 x 22,1 cm
Stan zachowania spękania i drobne odpryski warstwy malarskiej.

SKU: 360933 Kategorie: ,