LICHTARZ, Niemcy, Berlin, złotnik Graf, 1. ćw. XIX w.

1,770.00

Srebro; waga: 336 g; wys. 21,5 cm

Puncowany: kroczący niedźwiedź z nieczytelną literą – punca miejska Berlina, GRAF w owalu – punca wykonawcy, wężyk probierczy
Na sześciobocznej stopie, z trzonem rozszerzonym ku górze; pod kielichową profitką sześcioboczna kostka.