Niemcy lub Austria, 2 poł. XIX w.

2,300.00

MINIATURA – PORTRET HELENY SEDLMEYER (1813-1898), wg Josepha Karla Stielera (1781-1858)

Akwarela, gwasz, kość; ramka: szylkret, mosiądz;
5 x 4 cm (owal)
Sygnowany wzdłuż prawej krawędzi: n. Stieler

SKU: 360847 Kategorie: ,