Roman Plewkiewicz i Ska, Warszawa, XIX/XX w.

690.00

PATERA

Mosiądz srebrzony;
33 x 22,5 cm
Znakowana: w owalu: PLEWKIEWICZ | w owalu: WARSZAWA | M
Stan zachowania: przetarcia srebrzenia

SKU: 360836 Kategorie: ,