Miśnia, Saksonia, 1750-1773

1,150.00

TRZY SPODKI

Porcelana, malatury naszkliwne; średn. 12 cm
Sygnowane: kobaltem podszkliwnie skrzyżowane miecze z kropką pomiędzy rękojeściami | wycisk w masie: 11
Stan zachowania: jeden spodek naprawiany z przetarciem malatury, odprysk na krawędzi spodka.

SKU: 360824 Kategorie: ,