1,150.00 zł
PORTRET MĘŻCZYZNY, 1906
Akwaforta z suchą igłą; 22,5 x 16,5 cm (odcisk płyty)Sygnowany p.d.: Ig. Wróblewski 1906Na passe-partout napis: O. Pascal