920.00 zł
PEJZAŻ JESIENNY, 1927
Akwarela, papier;24,5 x 20,5 cm w świetle passe-partout
Sygnowany p.d.: Zyg Karolak
Na passe-partout napis ołówkiem wykonany przez artystę p.d.: Zyg Karolak, l.d.: Poznań 1927