KAROLAK Zygmunt (1905 Kościelec – 1999 Kalisz)

2,300.00

PEJZAŻ MORSKI, 1933

Akwarela, papier; 24 x 29,3 cm
Sygnowany l.d.: Zyg Karolak 1933
Na passe-partout napis ołówkiem wykonany przez artystę p.d.: Zyg Karolak, l.d.: Poznań 1934

SKU: 360804 Kategorie: ,