MALARZ niemiecki, poł. XX w.

575.00

PEJZAŻ NADWODNY Z ZAMKIEM I MIASTECZKIEM, 1944

Olej, płyta; 53,3 x 39,5 cm
Sygnowany p.d. nieczytelnie: Ge(?)s | 1944

SKU: 360803 Kategorie: ,